Części, akcesoria, opony, kółka do wózków inwalidzkich, listwy odbojowe


Swoim Klientom proponujemy profesjonalne części do wózków inwalidzkich o różnych konstrukcjach: elektrycznych, dziecięcych, wyczynowych jak i standardowych. Wybór obejmuje między innymi koła do wózków inwalidzkich przednie i tylne wykonane z trwałych, a jednocześnie lekkich materiałów (np. włókien węglowych), hamulce, widelce, oraz opony np. do sportowego wózka inwalidzkiego. Polecamy również uchwyty, listwy odbojowe, stojaki i inne elementy techniki medycznej, a także akcesoria do wózków inwalidzkich, wśród których znajdują się elementy podnoszące ich funkcjonalność, czy komfort, ale także pozwalające na wizualną indywidualizację wózków (np. nakładki na szprychy, ciągi, błotniki, rączki i uchwyty gumowe etc.).

Niektóre grupy produktów nie są dostępne w wolnej sprzedaży, ale tylko za pośrednictwem odpowiedniego partnera. Z tego powodu gama naszych produktów jest ograniczona. Prosimy o przesłanie zapytania.

 
 
Brakuje jakiegoś produktu? Kolor opony jest inny niż jest potrzebny? Potrzebne jest inne koło? Zamiast wentyla Schradera (AV) potrzebny jest wentyl Dunlop (DV) lub Sclaverand (SCV)? Macie Państwo projekt, który chcielibyście zrealizować z nami? Prosimy o kontakt.