zagłówek z kompletnym, aluminiowym mocowaniem na rączki wózka

24x1.3/8 opona pełna PU szara, profil kostka, etrto 37-540

PRODUCT OVERVIEW IN:

                            

Zapraszamy na naszą nową stronę produktową

Nasza nowa prezentacja

 

Nowe systemy pozycjonujące

 

Wyposażenie szpitali


 

Recomedic Rehab to doświadczony i profesjonalny dystrybutor oraz producent sprzętu rehabilitacyjnego, medycznego i ortopedycznego. W swojej ofercie posiada rozmaite części i akcesoria (rączki, podnóżki, uchwyty, kółka) do wózków inwalidzkich oraz łóżek szpitalnych. Naszą specjalnością jest technika medyczna oraz wyposażenie szpitali. Poza standardową ofertą opon oraz wielu innych komponentów, wykonujemy także produkty według szkicu lub wzoru Klienta. Wyroby oferujemy także z dodatkową obróbką powierzchni (chromowanie, czernienie, anodowanie, malowanie proszkowe według palety barw RAL).

Do realizacji swoich usług wykorzystujemy maszyny i urządzenia, w większości sterowane numerycznie. Dodatkowo wykonujemy elementy z tworzyw sztucznych (na wtryskarkach i na ekstruderze) oraz gumy i zajmujemy się precyzyjną obróbką metalu metodą skrawania.


W szczególności polecamy:


Akcesoria do wózków inwalidzkich

Proponowane przez nas akcesoria zarówno do elektrycznych, dziecięcych, jak i standardowych wózków inwalidzkich są wykonane z wysokogatunkowych materiałów, które zapewniają im trwałość oraz funkcjonalność. W ofercie znaleźć można różnego rodzaju rączki, uchwyty, ciągi i wiele innych komponentów, które poprawią komfort korzystania z tych pojazdów oraz zapewnią użytkownikom bezpieczeństwo.

Listwy odbojowe

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na solidne i trwałe listwy odbojowe. Są niezawodnymi elementami, zapewniającymi innym artykułom pełną ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi, takimi jak otarcia, obicia, itp. Prezentujemy je w odmiennych wymiarach i typach – są to zarówno modele samoprzylepne, jak i zatrzaskowe. Wszystkie charakteryzuje dłutotrwałe działanie!

Części do wózków inwalidzkich

Prezentowane w asortymencie części do wózków inwalidzkich, w tym kółka, opony i inne komponenty zwiększą funkcjonalność tych pojazdów. Są to wyroby najwyższej jakości, dzięki czemu spełniają swoje zadanie nawet przy długotrwałej eksploatacji. Precyzyjne wykonanie i wykorzystanie do ich stworzenia solidnych materiałów zapewnia wydajność i odporność na zużycie.

Usługi na wtryskarkach, obróbka skrawaniem metali


Zarówno proponowana przez nas obróbka skrawaniem metali, jak i świadczone usługi na wtryskarkach, czy też ekstruderze realizowane są przez nasze przedsiębiorstwo z wykorzystaniem nowoczesnego parku maszynowego, w którym do dyspozycji oddano sterowane numerycznie urządzenia o optymalnych parametrach technologicznych cenionych producentów. W rezultacie mamy możliwość realizacji bardzo szerokiego zakresu zleceń z uwzględnieniem wszelkich potrzeb Klienta i wysokiej jakości produktu końcowego

Wycinarka laserowa

 
     
 

Prasy krawędziowe, gilotyny

urządzenia do perforacji profili, spawarki itp.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą handlową i do kontaktu.

Nasi Partnerzy


   


Krajowy Rejestr Usług ...