Uchwyty na kule


Recomedic zapewnia nie tylko podstawowe części do wózka inwalidzkiego, ale również elementy dodatkowe, znacząco podwyższające komfort życia. Należą do nich uchwyty na kule i laski inwalidzkie, które można zamontować bezpośrednio do ramy wózka. Znajdują one również zastosowanie przy chodzikach. Tego rodzaju element jest szczególnie polecany osobom, które chcą mieć kule zawsze w zasięgu ręki, gdy są one potrzebne. Jednocześnie dzięki uchwytowi, kule nie przeszkadzają podczas jazdy wózkiem.

W naszym asortymencie znajduje się pojedynczy uchwyt na kule, który po dopasowaniu rozmiaru, można zamocować na dowolnej ramie. Proponujemy modele przede wszystkim w kolorze czarnym, co pozwala im wyróżnić się na tle stalowej rury. Uchwyty zostały wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego oraz wzmocnione śrubami.

W celu dokładniejszego zapoznania się z poszczególnymi produktami, zapraszamy do przejścia na poszczególne podstrony produktowe, gdzie opisaliśmy specyfikację techniczną elementów oraz umieściliśmy ich galerię.

zawartość kategorii:

uchwyt na kule pojedynczy, średnica 22, kolor czarny