Piasty do wózków inwalidzkich


Zajmujemy się produkcją oraz dystrybucją różnych niezbędnych elementów, jak i dodatkowych akcesoriów do wózków inwalidzkich. Wieloletnia obecność na rynku pozwoliła nam zrozumieć, jak ciężko jest znaleźć tego rodzaju części, wymuszając kupno nowych pojazdów. Dlatego zadbaliśmy o szeroki asortyment, prezentując w tej kategorii piasty.

Piasty wykorzystywane są w środkowej części koła wózku inwalidzkiego. To właśnie ich zadaniem jest zapewnienie swobodnego, wolnego od przeszkód, obracania się koła na osi pojazdu. Jednak tak, jak i w przypadku innych części, również te mogą ulec uszkodzeniu. Udostępniamy modele na 36 szprych, które są najczęściej spotykane w tradycyjnych wózkach. Zostały one wykonane z aluminium anodowanego, zapewniając im doskonałą wytrzymałość na obciążenia.

Aby jak najlepiej dopasować je do posiadanego pojazdu, w ofercie znajdują się produkty w dwóch wersjach kolorystycznych:

  • czarnej,
  • srebrnej.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, a jeżeli poszukują Państwo rozwiązań niestandardowych, zapraszamy również do kontaktu.

zawartość kategorii:

piasta aluminiowa anodowana czarna, 36 szprych


piasta aluminiowa anodowana srebrna, 36 szprych