Zaczepy


W asortymencie firmy Recomedic znajdują się nie tylko części do wózków inwalidzkich. Proponujemy również różnego rodzaju akcesoria, które ułatwiają osobom niepełnosprawnym, a także ich opiekunom, wykonywanie codziennych obowiązków. Znajdują one zastosowanie zarówno w szpitalach i w innego rodzaju placówkach medycznych, jak również w domach prywatnych.

W tym dziale znajdą Państwo zaczepy (haki), które za pomocą dedykowanej przyssawki można przyczepić do dowolnej powierzchni. Ich celem jest umożliwienie zawieszenia przykładowo ręcznika bądź elementu garderoby w wybranym miejscu w każdej chwili. Można je zamontować nawet na bardzo niskiej wysokości, ułatwiając dostęp do zawieszonego elementu nawet osobom poruszającym się na wózku inwalidzkim.

Proponowane zaczepy wyposażone w przyssawkę zostały wykonane z wysokogatunkowego tworzywa sztucznego, w kolorze białym. Ponadto, są one wyposażone w przycisk zwalniający przyssawkę, co umożliwia przeniesienie elementu w inne miejsce i ponowne zawieszenie wybranego przedmiotu.

zawartość kategorii:

Hak/zaczep z przyssawką