Kleje


W tej kategorii znajdą Państwo produkty umożliwiające przyklejenie (również ponowne) wybranych elementów, czy też części wózków inwalidzkich. Pozostawienie nieprawidłowo przyczepionej części może wiązać się z dyskomfortem lub zagrożeniem bezpieczeństwa użytkownika podczas korzystania z wózka lub innego przedmiotu. Dlatego warto ponownie ją zamocować za pomocą kleju przed dalszą eksploatacją.

Przed przystąpieniem do korzystania z produktu, warto przetestować go w niewidocznym miejscu - pozwoli to ocenić jak współpracuje z wybranym materiałem.

W ofercie uwzględniliśmy uniwersalny klej tapicerski w sprayu, znajdujący zastosowanie przy różnego rodzaju materiałach. Można wymienić między innymi skórę, drewno, karton, a także tekstylia. Produkt polecany jest również do pianek.

Klej jest przezroczysty i bezwonny, przez co nie przeszkadza on zarówno podczas aplikacji, jak i późniejszego korzystania z elementu. Ponadto, jest odporny na zmienne warunki termiczne, w zakresie temperatur od -25°C do +70°C.

zawartość kategorii:

klej tapicerski w sprayu - doskonały do pianek